Povezave

Spletne strani v slovenščini

Iluzije o cepivih: https://sites.google.com/site/iluzijeocepivih/
Društvo za svobodo odločanja http://www.svood.org
Skupaj za zdravje človeka in narave: http://www.zazdravje.net/search.asp?searchtext=cepljenje
Civilna iniciativa za prostovoljno cepljenje http://www.prostovoljno-cepljenje.si/
We are Change Slovenija http://wearechange.si/?s=cepljenje
Ujet.si – informacije o cepivih http://www.ujet.si/informacije-o-cepivih
Gibanje OPS – Ozaveščeni prebivalci Slovenije
http://www.gibanje-ops.com/dejavnosti-gibanja-ops/alternativno-zdravljenje/265-cepljenje-ena-najbolj-pogubnih-katastrof-v-zgodovini-lovetva
Facebook skupina: Svoboda odločanja o cepljenju otrok http://www.facebook.com/groups/svood
Inštitut za varovanje zdravja – navodila za uporabo cepiv:
http://www.ivz.si/Mp.aspx?ni=78&pi=6&_6_id=2096&_6_PageIndex=2&_6_groupId=-2&_6_newsCategory= IVZ+kategorija&_6_action=ShowNewsFull&pl=78-6.0.
Inštitut za varovanje zdravja – postopek pred cepljenjem (pojasnilna dolžnost in vprašalnik):
http://www.ivz.si/Mp.aspx?ni=78&pi=6&_6_id=2046&_6_PageIndex=0&_6_groupId=-2&_6_newsCategory=IVZ+kategorija&_6_action= ShowNewsFull&pl=78-6.0.

Spletne strani v hrvaščini in drugih jugoslovanskih jezikih

Facebook skupina: Nevakcinisana deca su zdravija od vaksinisane
http://www.facebook.com/groups/svood/#!/groups/204234299684425/

Spletne strani v angleščini

Arnica Promoting Natural Immunity http://www.arnica.org.uk/
Australian Vaccination Network http://www.avn.org.au
Facebook group: VACCINES: A licence to KILL!!! http://www.facebook.com/groups/31499535675
Folowing Vaccinations http://www.followingvaccinations.com
Greenmedinfo http://www.greenmedinfo.com/anti-therapeutic-action/vaccination-all#start-article-section
Immunisation Awaresness Society http://www.ias.org.nz
Inside Vaccines http://insidevaccines.com/wordpress
International Medical Councle on Vaccination http://www.vaccinationcouncil.org
Jabs Vaccine damaged children support group http://www.jabs.org.uk
National Vaccine Information Center http://www.nvic.org
Natural News http://www.naturalnews.com
Nurses Movement for Responsible Medicine http://www.nmrm.org/vaccines.html
Put Children First http://www.putchildrenfirst.org/index2.html
The Informed Parent http://www.informedparent.co.uk
The Refusers http://therefusers.com
Think Twice Global Vaccine Institute http://www.thinktwice.com
Vaccination Debate http://vaccinationdebate.net
Vaccination News http://www.vaccinationnews.com
Vaccination Risk Awareness Network http://vran.org
Vaccination Education http://vaccinationeducation.com
Vaccination Information & Choice Netwoork http://www.nccn.net/~wwithin/vaccine.htm
Vaccine Info http://vaccineinfo.net
Vaccine Information Coalition http://www.vacinfo.org/default.asp
Vaccine Nation http://www.vaccinenation.net
Vaccine side effects http://www.vaccine-side-effects.com
Vaccine Truth http://www.vaccinetruth.org
Vactruth http://vactruth.com
Viera Scheibner http://www.vierascheibner.org
WAVE World Association for Vaccine Education http://www.novaccine.com
Whale http://www.whale.to/vaccines.html

Spletne strani zdravnikov

Dr. Sladjana Velkov https://www.facebook.com/sladjana.dr.velkov#!/dr.sladjana.velkov?fref=ts
Dr. Sherri Tennpenny http://drtenpenny.com
Dr. Joseph Mercola http://vaccines.mercola.com
Dr. Lawrence Palevsky http://www.drpalevsky.com/articles.asp
Dr. Keith Scott-Mumby http://www.alternative-doctor.com/vaccination/16reasons.htm
Dr. Randall Neustaedter http://cure-guide.com/
Dr. Andrew Wakefield http://www.callous-disregard.com
Dr. Bob Sears http://www.askdrsears.com/topics/vaccines
Dr. Nancy Banks http://www.nancybanksmd.com
Dr. Tedd Koren http://www.korenpublications.com/kp/category/vaccination-information
Dr. Russel L. Blaylock http://www.russellblaylockmd.com/
Dr. Tim O'Shea http://www.thedoctorwithin.com/chapters

Spletne strani v nemščini

Aegis http://www.aegis.at
Impfkritik http://www.impfkritik.de
Impfentscheid http://impfentscheid.ch
Impfschaden Info http://www.impfschaden.info
Impfl Info http://www.impf-info.de
Impfo http://www.impfo.ch
Impfschutzverband, zveza za zaščito poškodovanih po cepljenju http://www.impfschutzverband.de
Libertas Sanitas http://www.libertas-sanitas.de/main/modules/contact